O MNIE

o_mnie

Od 2006 roku zajmuję się projektowaniem i realizacją responsywnych stron internetowych oraz administracją witryn. Wszystkie stworzone przeze mnie strony zostały wykonane zgodnie ze strukturą stron internetowych W3C. Ich konstrukcja opiera się na języku HTML5 z elementami PHP5 oraz z wykorzystaniem arkusza stylów CSS3. Od kilku lat tworzę strony zbudowane na systemach zarządzania treścią WordPress oraz Joomla.

Obok projektowania stron internetowych dużo czasu poświęcam projektom graficznym, tworzeniu logo, ulotek reklamowych, kalendarzy, banerów oraz rysowaniu schematów. Od kilku lat poświęcam się designowi gazet i czasopism. Oprócz tego hobbystycznie zajmuję się składem i przygotowywaniem publikacji do druku oraz retuszem fotografii.

Największą moją pasją jest jednak fotografia. Cenię zdjęcia, które przedstawiają rzeczywisty świat w ponadczasowym ujęciu. W mojej kolekcji znajduje się szeroki zakres tematyczny od architektury i plenerów do fotografii transportowej.

Bielsko-Biała jest moim rodzinnym miastem, pełnym urokliwych zakątków i wspaniałych zabytków. Miasto, które zmienia się na moich oczach i inspiruje mnie do dalszej,  twórczej pracy.

Zapraszam wszystkich do współpracy.